Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Organizasyon Kayıt arrow Başkanımızın Mesajı
Başkanımızın Mesajı

Değerli hemşerilerimiz;

 Yöresine, insanına, köyüne, doğup büyüdüğü yere hizmet edebilmek için bir araya gelmiş çok kıymetli hemşerilerimiz.

 Derneğimizin, önümüzdeki yıllarda daha geniş bütçelerle, daha etkin çalışan bir dernek hüviyetini kazanması için hepimiz, yönetim, denetim ve tüm üyelerimizle birlik beraberlik içinde çalışacağımıza inanıyoruz.

 Önemli olan derneğimize gerçekten kurumsal bir kimlik kazandırabilmektir.  Amacımızı kısaca Afyonkarahisarlı vatandaşlarımıza hizmet olan bir yapıyı BİRLİK VE BERABERLİK çatısı altında oluşturmaktır.

 Bu manada şeffaf, güvenilir bir yönetim anlayışıyla faaliyet gösteren örnek bir dernek olabilmek için bütün hemşerilerimizin destek ve yapıcı eleştirileri dernek yönetimlerinin önünde ışık olacaktır.

 Değerli dostlar; bunun için derneğimize olan destekleriniz kadar önemli olan bir diğer hususta şudur:  Dernek yönetimlerini denetlemeniz ve sorgulamanızdır. Ancak bu şekilde dernekte her türlü istismarın ve derneğin amacı dışına kaymasının önüne geçilebilecektir.

 Sayın Üyemiz;

 Lütfen derneğimize üyelik için hemşerilerimizi teşvik edelim. Aidatlarımızı düzenli ödeyelim       
Her zaman her ortamda incitici, kırıcı, dışlayıcı söz ve davranışlardan kaçınalım. Her ne sebeple olursa olsun ayrımcılık bizlere yakışmaz. İnsanların hatalarını büyütmek, kınamak birlik beraberliğe katkı yapmaz.

 Bizler gelecek nesillerimize iyi örnekler vermek, birliğin beraberliğin yardımlaşmanın ne kadar güzel bir haslet olduğunu ispatlamak zorundayız. Kendi içimizde kötülerimiz varsa iyi etmek, yanlışlarımız varsa doğrultmak durumundayız. Unutmayalım ki; kötüye kötü demekle iyi olmaz, yanlışa yanlış demekle doğrulmaz.

DEĞERLİ HEMŞEHRİM, DERNEĞİNE SAHİP ÇIK UNUTMA!  SENSİZ BİR KİŞİ   EKSİĞİZ !...

 Saygılarımla

Ömür GÜLSEVEN

 
 

Vefat EdenlerReklamlar

 
 

Mobil Aidat

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Kimler Sitede

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol

Üye Girişi

Üye Girişi

Okuyucu Yorumları

  • Web sitenizi beğenerek ziyaret ediyorum. Başarılar...
  • denizlide yaşayan afyonlula rernek başkanıyım sizi...
  • :D :;
  • ALLAH UTANDIRMASIN BAŞARILAR
  • Bu küçük kardeşlerimizin erkekliğe ilk adımları ha...

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi